Data: 14 września 2021 roku
Miłośnicy twórczości Juliusza Wątroby zapewne pamiętają świetny spektakl pt. „"Pociąg pośpieszny do miłości". W piątkowy wieczór autor zabrał nas w kolejną wspaniałą podróż.
I była to przepiękna eskapada przez pięćdziesiąt lat pracy twórczej Juliusza Wątroby. A było co wspominać… w końcu bohater wieczoru jest poetą, prozaikiem, satyrykiem, felietonistą, autorem tekstów piosenek, kabareciarzem i w każdej z tych dziedzin jest Mistrzem. Było trochę sentymentalnie, odrobinę lirycznie i jak zawsze z dużą dozą humoru. Zatrzymywaliśmy się również na muzycznych przystankach, by posłuchać piosenek w genialnej interpretacji Joanny Korpieli-Jatkowskiej. Za oknami naszego pociągu przewijały się piękne obrazy Krzysztofa Czadera. Jak każda podróż i ta musiała kiedyś się zakończyć…. na końcowej stacji czekały kwiaty, gratulacje, prezenty, a z megafonów rozległo się gromkie 100 lat ;)
Z kronikarskiego obowiązku należy jeszcze dodać, że podczas spotkania odbyła się prezentacja książki pt. "Z sercem na pulsie", której autorem jest oczywiście Juliusz Wątroba :)
Szukaj:
FB
© 2012 Gminny Ośrodek Kultury Jasienica. Wszystkie prawa zastrzeżone.

Ta strona używa plików cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Zamknij