Data: 5 września 2017 roku
 Uczestnicy wakacyjnych spotkań w GOK Jasienica skorzystali z szeregu zajęć, podzielonych na bloki tematyczne: plastyczno-rękodzielnicze oraz teatralno-ruchowe. W trackie zajęć artystycznych powstały m.in. fantastyczne koszulki malowane farbami, kolorowe kwiaty z butelek pet i zjawiskowe serca z gipsu ozdobione decoupage. Podczas warsztatów teatralno-ruchowych uczestnicy tworzyli mini spektakle, wykonywali pacynki z papieru oraz kukiełki z drewnianych łyżek. Nie zabrakło również zawodów sportowych. Ciekawymi punktami wakacyjnego programu były wycieczki: piesza wycieczka na Błatnią z ratownikiem Grupy Beskidzkiej GOPR, wyjazd do Żywieckiego Parku Etnograficznego w Ślemieniu oraz do Zabawowa w Bielsku-Białej. 
Zwieńczeniem akcji wakacyjnej były warsztaty decoupage oraz spotkanie podróżnicze „IRAN – no terrorist”, podczas którego o swojej wyprawie do Iranu opowiedzieli Dagmara i Grzegorza Pastwa.
Szukaj:
FB
© 2012 Gminny Ośrodek Kultury Jasienica. Wszystkie prawa zastrzeżone.

Ta strona używa plików cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Zamknij