Data: 5 września 2017 roku
 Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z zajęć wakacyjnych, które odbyły się w filii GOK w Rudzicy. 
Mali uczestnicy ciekawie spędzali czas i na pewno nie mogli narzekać na nudę. Bogaty program zajęć wakacyjnych obejmował m.in.: zabawy muzyczno -ruchowe, zabawy animacyjne, zabawy z językiem angielskim, zajęcia plastyczne, gry planszowe, warsztaty: biżuterii, haftu, papierowej wikliny, bibułkarstwa, kaligrafii, breakdance, zumby a nawet zajęcia ogrodnicze. Podczas warsztatów dzieci tworzyły masy plastyczne, które zachwycały zapachami i mnóstwem kolorów, powstawały portrety malowane owocami, serca z papierowej wikliny, maleńkie ogródki i wiele innych pięknych i ciekawych prac. Wiele emocji dostarczyły warsztaty detektywistyczne, podczas których uczestnicy rozwiązywali zagadki wraz z książkowym „Detektywem Pozytywką”, tworząc własne agencje detektywistyczne. Cierpliwości i precyzji uczyły natomiast warsztaty kaligrafii, gdzie w ogromnym skupieniu powstawały misternie ozdobione inicjały.
Na zakończenie dzieci uczestniczyły w wycieczce do „Koziej Zagrody” w Brennej, gdzie brały udział w warsztatach tworzenia pachnących latem zielników, miały okazję pogłaskać i nakarmić kozy a na koniec upiec na ognisku kiełbaskę i spróbować pysznej ziołowej herbatki z syropem z bzu.
Szukaj:
FB
© 2012 Gminny Ośrodek Kultury Jasienica. Wszystkie prawa zastrzeżone.

Ta strona używa plików cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Zamknij