Data: 6 lutego 2020 roku
Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z warsztatów, które odbyły się w ramach ferii zimowych w filii GOK w Międzyrzeczu Górnym.
Na feriowiczów czekało wiele ciekawych zajęć w arktyczno - zimowym klimacie.
Podczas warsztatów robotyki prowadzonych przez Andrzeja Surmę 
Misja Robot, uczestnicy zajęć stworzyli z klocków makietę cieszyńskiej Wieży Piastowskiej. Jednak najwięcej frajdy dostarczyły ozoboty, które odczytywały kolory z własnoręcznie narysowanego serca, a wykonane z klocków lego roboty wykonywały zaprogramowane polecenia.
Na zajęciach teatralnych młodzi projektanci tworzyli karnawałowe stroje, które prezentowali podczas pokazu mody, a także mogli wykazać się wiedzą ze znajomości postaci z bajek. W trakcie zajęć czytelniczo-plastycznych, na podstawie wysłuchanego opowiadania „Zaczarowana zagroda”, warsztatowicze stworzyli artystyczną wizję książkowej „zagrody”.
W ramach zajęć plastycznych oraz rękodzieła powstały sympatyczne, skarpetkowe bałwanki, piękne, własnoręcznie zdobione zimowe lampiony, filcowe zwierzaki- breloczki, scrapbookingowe, pingwinkowe karteczki, makiety- arktycznego świata oraz pachnące mydełka- decupage.
Dużo emocji dostarczyły warsztaty detektywistyczne, podczas których młodzi poszukiwacze przygód musieli się zmierzyć z dwoma, tajemniczymi pokojami, w których rozwiązywali wiele zagadek, ćwicząc spostrzegawczość. Natomiast na lubiących ruch czekało mnóstwo wesołych gier i zabaw, wymagających zwinności, szybkości i refleksu.
Dziękujemy wszystkim uczestnikom zajęć oraz zapraszamy na zajęcia stałe prowadzone w „Chacie Międzyrzecze”.
Szukaj:
FB
© 2012 Gminny Ośrodek Kultury Jasienica. Wszystkie prawa zastrzeżone.

Ta strona używa plików cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Zamknij