Data: 6 lutego 2020 roku
Gminny Ośrodek Kultury w Jasienicy filia w Rudzicy zaprasza na wernisaż wystawy malarstwa Katarzyny Golicz "Tuszem i akwarelą".
Podczas spotkania wystąpi duet:
Małgorzata Kujawska - Zemła - wokal
Dawid Broszczakowski - piano
Wernisaż wystawy odbędzie się 20 lutego 2020 r. (czwartek) o godz. 18.00 w galerii GOK w Rudzicy.
Wystawę można oglądać do 31 marca 2020 r. w godzinach pracy filii GOK.
Wstęp wolny
Katarzyna Golicz z wykształcenia jest anglistką, pracującą w zawodzie. Potrzeba tworzenia towarzyszyła jej od zawsze, do niedawna przejawiała się raczej w bazgrołach na marginesach notatników, randomowych szkicach i w formie fotografii. Dwa lata temu dołączyła do amatorskiej grupy twórczej w Domu Kultury "Kubiszówka", którą prowadzi Katarzyna Żaczek. Pod kierunkiem Kasi zaczęła tworzyć obrazy, łącząc technikę kredek, tuszu i farb akwarelowych.
O swojej twórczości mówi tak: "Rysowanie i malowanie na początku było dla mnie sporym odkryciem i z uwielbieniem podejmowałam wyzwanie przedstawiania rzeczywistości. Od jakiegoś czasu wizerunki które pozostawiam na papierze są mocno filtrowane w mojej głowie przez emocjonalne postrzeganie tego, co mnie otacza. Tworzenie przyjęło formą terapii i relaksu. Każdy mój malunek i rysunek opowiada jakąś historię lub jest naładowany ważną dla mnie emocją lub przeżyciem."
 
Szukaj:
FB
© 2012 Gminny Ośrodek Kultury Jasienica. Wszystkie prawa zastrzeżone.

Ta strona używa plików cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Zamknij