Data: 12 lipca 2019 roku
Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z zajęć wakacyjnych, które odbyły w Gminnym Ośrodku Kultury w filii w Rudzicy. W programie tegorocznych zajęć wakacyjnych znalazły się  profesjonalne warsztaty malowania akwarelą oraz malowanki i wycinanki stworzeń z morskich głębin dla najmłodszych. Dla starszych dzieci mieliśmy w ofercie planowanie architektoniczne w postaci stworzenia układu wnętrza domu, gry planszowe oraz warsztaty dziergania na palcach (materiałem była włóczka odzyskana ze zużytych t-shirtów). Dla cierpliwych były zajęcia szycia, podczas których każdy mógł własnoręcznie uszyć i zabrać ze sobą piękną ośmiornicę. Kto nie bał się uczyć w wakacje angielskiego, miał możliwość poznać wiele ciekawostek związanych z tym językiem, jak i kulturą krajów anglosaskich. Oczywiście dla łasuchów przygotowane były zajęcia kulinarne: lepiliśmy i zjadaliśmy pierogi z truskawkami, malowaliśmy pejzaże na smacznych kanapkach oraz miksowaliśmy kolory z owoców, żeby namalować zdrowy i wielobarwny koktajl. Młodzi chemicy mogli pobawić się w laboratorium i poeksperymentować z różnymi barwnikami, sodą, płynem do naczyń, octem, tworząc z tych materiałów m.in. mieszanki wybuchowe. Maluchy chętnie obejrzały bajkę w teatrzyku kamishibai, a potem same wymyślały ilustracje i opowieści do przedstawienia w magicznej skrzynce, jaką jest pochodzący z Japonii teatr obrazkowy.

Dziękujemy wszystkim dzieciakom i instruktorom wakacji w GOK w filii w Rudzicy za wspaniałą zabawę i już dziś zapraszamy na następne zajęcia wakacyjne w przyszłym roku.
Szukaj:
FB
© 2012 Gminny Ośrodek Kultury Jasienica. Wszystkie prawa zastrzeżone.

Ta strona używa plików cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Zamknij