Data: 3 lipca 2019 roku
W sobotę 15 czerwca 2019 roku w Mazańcowicach odbył się piknik rodzinny z filią Gminnego Ośrodka Kultury. Impreza rozpoczęła się podsumowaniem tegorocznej działalności mazańcowickiej filii. Na scenie swoje umiejętności zaprezentowała grupa taneczna, kółko językowe, dzieci i młodzież grająca na instrumentach klawiszowych oraz śpiewająca, chór mieszany „Hejnał Mazańcowice”, Orkiestra Dęta OSP w Mazańcowicach, Zespół Regionalny „Bierowianie” i zespół „Factory of Blues”. W ramach pikniku odbył się kiermasz rękodzieła artystycznego i warsztaty, nie zabrakło również atrakcji dla najmłodszych i pysznej kuchni regionalnej. Festyn zakończył się zabawą taneczną z zespołem „CON BRIO”.
Zarówno 15 jak i 16 czerwca w budynku filii GOK, odbywał się VII Festiwal Modeli Kartonowych i Plastikowych IKAR 2019. Honorowy patronat nad tym wydarzeniem objęli: Wójt Gminy Jasienica Janusz Pierzyna i Starosta Bielski Andrzeja Płonka.
Natomiast w niedzielę 16 czerwca na boisku sportowym odbył się VI Zlot Samochodów Zabytkowych. Wzięło w nim udział 40 pojazdów, które przejechały ulicami Mazańcowic wzbudzając wielkie zainteresowanie mieszkańców.
Festiwal modelarski jak i Zlot Samochodów zakończył się rozdaniem nagród i pamiątkowych pucharów.
Filia GOK w Mazańcowicach serdecznie dziękuje wszystkim, którzy włączyli się w organizację wydarzeń.
Szukaj:
FB
© 2012 Gminny Ośrodek Kultury Jasienica. Wszystkie prawa zastrzeżone.

Ta strona używa plików cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Zamknij