Data: 30 stycznia 2019 roku
Podczas ferii zimowych zapraszamy do wspólnej podróży, w której będziemy towarzyszyć pewnej Małej Żabce. Wraz z nią będziemy podejmować ważne decyzje, poznawać świat i... przede wszystkim szukać szczęścia. Żabka będzie musiała wykazać się nie lada odwagą. Czy uda jej się odnaleźć wymarzony staw?... pssst, nie możemy przecież zdradzić Wam za wiele. Przyjdźcie na naszą bajkę!
Spektakl będzie miał formę bajki profilaktycznej, której tematem przewodnim jest kwestia granic osobistych czyli umiejętność asertywnego stawiania i komunikowania własnych granic (potrzeb, decyzji) oraz szanowania cudzego zdania, odrębności i inności, a wreszcie - osobistych granic każdego człowieka.
„Żabia sprawa” to spektakl z wykorzystaniem lalek. W spektaklu bierze udział 7 osób - aktorek i aktorów. Są wśród nich osoby na co dzień pracujące z dziećmi, młodzieżą (w przedszkolu, świetlicach terapeutycznych), zajmujące się grą aktorską zarówno zawodowo jak i amatorsko, oraz tworzącą grupę Art.207- Artystyczną Grupę Antyprzemocową.
Powstanie bajki jest odpowiedzią na potrzebę uczenia dzieci szacunku do innych, ale także umiejętności komunikowania własnego zdania i potrzeb, a w razie doświadczania przemocy, umiejętności szukania pomocy.
Spektakl odbędzie się we wtorek, 19 lutego 2019 r. o godzinie 17.00 w filii Gminnego Ośrodka Kultury w Rudzicy. Na przedstawienie zapraszamy dzieci w wieku od 7 do 10 lat.
Wstęp wolny.
 
Szukaj:
FB
© 2012 Gminny Ośrodek Kultury Jasienica. Wszystkie prawa zastrzeżone.

Ta strona używa plików cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Zamknij